Ons Team

Contactpersonen

** Foto van Sammy De Tollenaere **Sammy De Tollenaere
Verkoper
Tel.: 03/355 32 33
GSM : 0473/45.22.46
E-mail: Sammy
(sammy@climaconstruct.be)
** Foto van Suana Geens **Suana Geens
Logistiek, produktie en
orderopvolging
Tel.: 03/355 32 32
E-mail: Suana
(suana@climaconstruct.be)
** Foto van Anne Sanders **Anne Sanders
Boekhouding en personeel
Tel.: 03/355 32 30
GSM : 0477/25 85 30
E-mail: Anne
(anne@climaconstruct.be)
** Foto van Ronny Verberck **Ronny Verberck
Aankoop
Tel.: 03/354 00 63
E-mail: Ronny
(ronny.verberck@climaconstruct.be) 
** Foto van Tom Van den Brande **Tom Van den Brande
Technisch Commercieel Medewerker
Tel.: 03/355 32 37
GSM : 0492/73 89 60
E-mail: Tom
(tom@climaconstruct.be) 
** Foto van Manuella Goyvaerts **Manuella Goyvaerts
Marketing Medewerker
Tel.: 03/355 32 38
E-mail: Manuella
(manuella.goyvaerts@climaconstruct.be)
** Foto van Jimmy Dequeecker **Jimmy Dequeecker
Technisch Commercieel Medewerker
Tel.: 03/355 32 34
GSM : 0472/12 01 85
E-mail: Jimmy
(jimmy.dequeecker@climaconstruct.be)
** Foto van Geert Krols **Geert Krols
Verantwoordelijke atelier
** Foto van Kris Willems **Kris Willems
Atelier
** Foto van Sabin Ardelean **Sabin Ardelean 
Atelier
** Foto van Solomon Nyaro **Solomon Nyaro
Magazijn
** Foto van Ludovic Halasz **Ludovic Halasz
Atelier


Contactgegevens:

Product is aan het winkelmandje toegevoegd

Product is aan mijn verlanglijst toegevoegd

De wijziging is bewaard

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]