Over ons

Ons Team

Contactpersonen

Anne Sanders

Anne Sanders
Boekhouding en personeel 
Tel.: 03/355 32 31 GSM : 0477/25 85 30 
E-mail: Anne (anne@climaconstruct.be)

Suana Geens

Suana Geens
Logistiek, produktie en orderopvolging
Tel.: 03/355 32 30 
E-mail: Suana (suana@climaconstruct.be)

Johan Vercammen
Technisch Commercieel Medewerker - Kanaalwerk en producten
Tel.: 03/355 32 33
GSM : 0472/12 01 85 
E-mail: Johan (johan.vercammen@climaconstruct.be)

Patrick Willems
Technisch Commercieel Medewerker - Projecten
Tel.: 03/355 32 32
GSM : 0473/45 22 46 
E-mail: Patrick (patrick.willems@climaconstruct.be)

Dirk Driesen
Engineering
Tel.: 03/355 32 34
GSM : 0475/80 25 75 
E-mail: Dirk (dirk.driesen@climaconstruct.be)

Manuella Goyvaerts

Manuella Goyvaerts
Marketing Medewerker
Tel.: 03/355 32 35 
E-mail: Manuella (manuella.goyvaerts@climaconstruct.be)

Ronny Verberck

Ronny Verberck
Aankoop
Tel.: 03/355 32 36 
E-mail: Ronny (ronny.verberck@climaconstruct.be)

Geert Krols

Geert Krols
Verantwoordelijke atelier

Kris Willems

Kris Willems
Atelier

Sabin Ardelean

Sabin Ardelean
Atelier

Hasan Rasheed
Atelier

Gegevens e-mail:

-> Prijsaanvragen: sales@climaconstruct.be
-> Bestellingen: order@climaconstruct.be
-> Aankoop: invoice@climaconstruct.be
-> Boekhouding: accounting@climaconstruct.be
-> Algemeen: info@climaconstruct.be

Product is aan het winkelmandje toegevoegd

Product is aan mijn verlanglijst toegevoegd

De wijziging is bewaard

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]