Ons Team

Contactpersonen

Anne Sanders

Anne Sanders
Boekhouding en personeel 
Tel.: 03/355 32 30 GSM : 0477/25 85 30 
E-mail: Anne (anne@climaconstruct.be)

Suana Geens

Suana Geens
Logistiek, produktie en orderopvolging
Tel.: 03/355 32 32
E-mail: Suana (suana@climaconstruct.be)

Tom Van Den Brande

Tom Van den Brande
Technisch Commercieel Medewerker
Tel.: 03/355 32 37
GSM : 0492/73 89 60
E-mail: Tom (tom@climaconstruct.be)

Jimmy Dequeecker

Jimmy Dequeecker
Technisch Commercieel Medewerker
Tel.: 03/355 32 34
GSM : 0472/12 01 85
E-mail: Jimmy (jimmy.dequeecker@climaconstruct.be)

Manuella Goyvaerts

Manuella Goyvaerts
Marketing Medewerker
Tel.: 03/355 32 38
E-mail: Manuella (manuella.goyvaerts@climaconstruct.be)

Ronny Verberck

Ronny Verberck
Aankoop
Tel.: 03/354 00 63
E-mail: Ronny (ronny.verberck@climaconstruct.be)

Solomon Nyaro

Solomon Nyaro
Magazijn

Geert Krols

Geert Krols
Verantwoordelijke atelier

Kris Willems

Kris Willems
Atelier

Sabin Ardelean

Sabin Ardelean
Atelier

Ludovic Halasz

Ludovic Halasz
Atelier

Gegevens e-mail:

-> Prijsaanvragen: sales@climaconstruct.be
-> Bestellingen: order@climaconstruct.be
-> Aankoop: invoice@climaconstruct.be
-> Boekhouding: accounting@climaconstruct.be
-> Algemeen: info@climaconstruct.be

Product is aan het winkelmandje toegevoegd

Product is aan mijn verlanglijst toegevoegd

De wijziging is bewaard

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]